1454305508245668
 

מה זה פילאטיס?

קרה לכם לאחרונה שתוך כדי ביצוע תנועות שונות מצאתם את עצמם נאנחים מכאבים? זו לא בושה להודות שהגיל עושה את שלו והגוף הוא כבר לא גמיש וקל כמו שהיה בעבר. אנחנו הרי מבצעים אלפי פעולות שונות במהלך היום, אשר לעיתים מובילות לשחיקה של השרירים, כך שעם הזמן הגוף יכול להקשות עלינו לבצע את התנועות בצורה קלה ונוחה כפי שהיינו רגילים. אז האופציות שלנו זה או שנשלים עם הגיל והזמן ונקבל את זה שהתבגרנו. (NEVER) או שנפנה לאחד הפתרונות השונים לסיטואציה הזו, כשאחד הפתרונות הפופולאריים והטובים ביותר הוא פילאטיס. ועליו אנחנו הולכים לדבר היום. אז למי זה מתאים? הפילאטיס מתאים לאנשים מבוגרים וצעירים, לאלו שעושים ספורט ופעילות גופנית על בסיס קבוע ולאלו שכמעט ולא. וכן, לאנשים בריאים שמעוניינים לתחזק את הגוף שלהם וגם לאלו שנאלצו להתמודד עם פציעות שונות ונשנות לאורך החיים- משברים ועד בעיות אחרות בחלקים שונים בגוף. אימוני הפילאטיס ללא ספק יעזרו לכולם לבצע תנועות גוף בצורה קלה ופשוטה ולהיפטר מהכאבים הרודפים אותנו. "נשמע כמו קסם" כמעט.

פילאטיס היא למעשה שיטה שמטרתה לאפשר לנו להשתמש בגוף שלנו לייצור תנועות בצורה בריאה ונכונה יותר, תוך הקפדה על יציבות נכונה של הגוף. במהלך אימון פילאטיס נתרגל סדרה של תרגילים שיעזרו לנו לחזק את שרירי הליבה לצד איזון, קואורדינציה, יציבה נכונה, כוח ,שיווי משקל וגמישות.

"סיקרנת, איך מתחילים?"


בואו נתחיל בשיחה קצרה, שבה נבין בידיוק מי אתם ואיך אנחנו יכולים לעזור לכם להרגיש טוב יותר. השאירו טלפון בטופס בדף הבית ונחזור אליכם בהקדם עם כל הפרטים שאתם צריכים.2 views0 comments

Recent Posts

See All