1454305508245668
 

מה זה יוגה?

אם אתם מוצאים את עצמכם הרבה יותר מידי מתוחים בחודשים האחרונים? כבר יצא לכם לתהות האם יש משהו שתוכלו לעשות או לשנות בסדר היום שלכם כדי להיות רגועים יותר? לפני שנתחיל, הגיוני שבמוחכם כבר גיבשתם דעה על היוגה "יוגה זה לרוחנייים" "יוגה זה לגמישים" "יוגה זה לצעירים" "יוגה זה לנשים" תמחקו את כל מה שחשבתם שידעתם על יוגה, כשתגיעו לסוף המאמר אתם תבינו למה זה הדבר הבא בשבילכם אז בואו נתחיל. בתור התחלה, תרגול יוגה יכול להקל על האדם הן ברמה הפיזית והן ברמה הנפשית והרגשית. היכולת לשחרר את טרדות היום יום השונות בעזרת תנועה מודעת דרך נשימה כאשר עבודה על יכולת הנשימה ידועה כתורמת לשחרור של לחץ וסטרס אשר מצויים בכל אחד מאיתנו. במילים נרחבות קצת יותר, במהלך תרגול היוגה ובסיומו אתם עושים ניקוי חיצוני ופנימי, לגוף ולתודעה.

בנוסף, היוגה היא אחת משערי הכניסה לעולם ההתפתחות האישית והתועדתית אשר מביאה לשקט ושלווה בחיים, תרגול קבוע לפחות פעם או פעמיים בשבוע יכול לשנות לכם את החיים. בפן הפיזי היוגה מאפשרת לתקן בעיות יציבה, לחזק את שרירי הגוף ולאפשר להיפטר אחת ולתמיד מכאבי הגב המעיקים. עבודה מדויקת תחת מאמנים שהם מומחים בתחומם, יכולה לחזק ולרפא את הגוף.

למי זה מתאים?

לכולם!

גברים ונשים, צעירים ומבוגרים. כולם ימצאו את המקום שלה בשיטת היוגה.


אז אם חשבתם לאחרונה על פתיחה של דף חדש ושחרור של כל המתחים שהצטברו אצלכם בגוף, כאלה שהכתפיים שלכם סוחבות, פיזית ומנטלית - יוגה זה ה-דבר בשבילכם.

7 views0 comments

Recent Posts

See All