1454305508245668
 

מה זה הסתגלות שרירית?

אומנות האיזון בין אימון טוב, מנוחה ותזונה נכונה – היא אומנות פיתוח הגוף בכל תוכנית כושר, ספורט ובוודאי באימוני קרוספיט! הצטרפו למתחם אימוני הקרוספיט היחיד מסוגו בעיר חריש והסביבה, במתחם הקרוספיט תיהנו לא רק מהמתקן החדיש והמצויד ביותר באזור בכל מכשירי האימון המובילים בעולם בתחום הקרוספיט לאימוני כוח וסיבולת, אלא גם ממדריכים מומחים בתחום, שידעו להדריך אתכם ולכוון להשגת תוצאות האימון הטובות ביותר בשילוב עם מנוחה נכונה וזמן התאוששות נכון בין סט לסט, ביו אימון לאימון ולכל אורך תוכנית האימון בהתאמה אישית לאורך חודשים וכל זמן שתרצו להמשיך ולהתאמן!אימון, תזונה ומנוחה – 3 האלמנטים שרק אם תשלבו אותם כמו שצריך תהפכו האימון שלכם לאפקטיבי!


שיקום שרירים הוא חלק בלתי נפרד בכל תוכנית אימון כושר, משקולות, קרוספיט וכל אימון אחר! בניית השיר כרוכה בסייקל קבוע של אימוץ השריר ופיתוחו ( באימון שרירים השריר עובר תהליך של מעין 'קריעת השריר' על מנת לפתח אותו להפוך אותו מעבר למה שהוא!). שיקום השריר לאחר האימון וזהו למעשה הזמן בו השריר נבנה מחדש באמצעות מנוחה ותזונה נכונה (חלבונים בעיקר) אשר חייבים להחזיר לשריר את האנרגיה והחומרים הדרושים לו על מנת להתעצב ולגדול!


בואו אלינו ל-Crossfit Mintz ותלמדו איך להתאמן נכון בעזרת מומחי אימון מקצועיים במתקן החדש והאיכותי שלנו בחריש או בראשון לציון ותיהנו מאווירה מדהימה, יחס אישי, מדריכים מקצועיים ומנוסים וכל הכלים להפוך את הגוף שלכם למה שתמיד רציתם.

12 views0 comments