1454305508245668
 

האם קרוספיט יעזור לך לדיאטה?

דיאטה נתפסת בארץ בתוכנית הרזייה בלבד אבל אצלנו ב-'קרוספיט מינץ' החדש בעיר חריש, אנחנו מעדיפים לראות את המכלול ולהתייחס לדיאטה כאל תוכנית לתזונה נכונה. חשוב להבין מה היא דיאטה ואיך אפשר לשלב אותה עם תוכנית אימונית אינטנסיבית, בין אם זה קרוספיט או בכל ענף ספורט אחר.

איך שומרים על המאזן הקלורי ומחזקים את הגוף במקביל – אימון קרוספיט מקצועי ב-Crossfit Harish


קרוספיט מתאים למגוון רחב של סקטורים באוכלוסייה: נשים וגברים, מתחילים ומתקדמים, אנשים בעלי משקל גוף מלא אשר מעוניינים להרזות ומי שה-BMI שלו מעט חורג או תקין אבל פשוט רוצה לחזק את הגוף, לשמור על כושר וליהנות מקונספט אימון הקרוספיט המאתגר והיצירתי, בין אם לבד או בקבוצה!


כאמור הדבר הכי חשוב בכל דיאטה הוא האיזון. אם בכל זאת המטרה המרכזית שלכם היא להרזות, אין ספק שכל אימון גופני מאומץ המפעיל את קבוצות השרירים המרכזיות, אימון סיבולת לב ריאה ואימון שתוצאתו שריפת קלוריות מוגברת, תורמים להפחתה במשקל. יחד עם זאת חשוב להיזהר ויש להבין שאי אפשר להתאמן וזה אפילו מסוכן, בטח בספורט עוצמתי ואנרגטי כמו קרוספיט, ללא דיאטה (תוכנית תזונה) מותאמת.


מומחי הקרוספיט של 'קרוספיט מינץ' בחריש ישמחו לעזור לכם עם תוכנית אימונים אפקטיבית ביותר, אשר יחד עם תפריט תזונה מאוזן, יתרמו רבות לשימור הדיאטה ושיפור בריאות הגוף שלכם, לפני, בזמן ואחרי אימון!

7 views0 comments

Recent Posts

See All