1454305508245668
 

איך קרוספיט ישפיע על החיים שלכם?

קרוספיט הוא האימון האולטימטיבי והאפקטיבי ביותר לאימון הגוף, האימון המגוון ביותר בעל ההשפעות הגופניות והמנטליות החיוביות ביותר על כל מי שלוקח בו חלק, נשים וגברים


מסנטה קרוז קליפורניה ארצות הברית, שם הומצא הקרוספיט ועד חריש הקטנה בישראל, אין ענף ספורט שהתפתח יותר והשפיע על חייהם של יותר אנשים מאשר ספורט הקרוספיט!

קרוספיט מינץ חריש מזמין אתכם להיעזר במקצועיות ובניסיון של המדריכים שלנו, מומחים לאימון בשיטת קרוספיט, הכוללת אימוני כוח הפועלים על תנועת הגוף, סיבולת הגוף וגמישות ומשלבת אימונים בעצימות גבוהה. תלמדו לעבוד נכון על שרירים שונים בגוף דרך אימוני כושר, אימון סיבולת ומגוון רחב של תרגילים הייחודיים לשיטת אימון הקרוספיט


Crossfit Mintz – ליהנות מכל עולמות הכושר


ייאלה, הגיע הזמן להזרים קצת אנדורפינים ואדרנלין בגוף! אנשי ברזל, אלופי ספורט, אנשי יחידות מיוחדות של הצבא, שוטרים, כבאים וכל מי שיודע להעריך אימון טוב ואפקטיבי, מתאמנים בשיטת הקרוספיט, עובדים על סיבולת השריר והכושר הגופני שלהם ועושים את זה לא באימון משקולות משעמם או אימון ריצה בלבד, אלא בשילוב מושלם בין אימון מכשירים, תרגילי משקל גוף, קטלבלס, הרמת משקולות, התעמלות, סטרונגמן ואימוני סיבולת ייחודיים!

מתחם האימונים החדש והמתקדם בחריש ובו "קרוספיט מינץ'', מזמין אתכם להעלות את

הרמה ולהצטרף לתוכנית האימונים האינטנסיבית שלנו, שתתרום לרבות לשיפור מצב הרוח הגופני שלכם, כן זו לא טעות: קרוספיט ישפר את המצב הפיזי שלכם וגם את מצב הרוח שלכם, בוודאות!

9 views0 comments

Recent Posts

See All