1454305508245668
 

איך עובד אירובי?

אימון אירובי הוא אחד האימונים הוותיקים והמוכרים ביותר בעולם ולקהל הישראלי הפרט. עוד בשנות ה-80 וה-90 התפרסמה צורת אימון זאת ואפילו היו כמה תוכניות טלוויזיה מצליחות בהן קידמו מתאמנות ומתאמנים שונים את הענף. גלעד ינקלביץ' הישראלי אף כבש את ארצות הברית ואת העולם עם תוכניות אימון האירובי שלו ואין פלא, שכן אירובי זו אולי צורת האימון הקלה ביותר לביצוע, יחסית, בטח האינטואיטיבית ביותר וגם מצטלמת לא רע בכלל...

כל סוגי האירובי בסטודיו פיטנס מינץ - אימון יוגה, פילאטיס, חיטוב ועוד!

כיום צורת האימון האירובי עדיין רצה חזק במכוני הכושר ויש סטודיו אירובי כמעט בכל מתחם כושר איכותי. מה שהשתנה הוא שהענף קיבל טרנספורמציה וחידושים בתחום, גיוון ושיטות אימון חדשות שגרמו לפריחה בתחום וכניסה של תתי ענפים המשלבים אירובי בדרגות מאמץ שונות, זומבה, אימוני T.I.I.H ועוד כל מיני סוגי אימון שונים המשלבים אלמנטים אירוביים ומתאימים את עוצמת האימון לקהל היעד. בפיטנס מינץ' בחריש אנו מפעילים את סטודיו הפיטנס המתקדם ביותר באזור ומציעים מגוון רחב של חוגי אירובי שונים לרווחת הקהל, נשים, גברים, ילדים ונוער.

רוצים לחטב את הגוף? רוצים להיכנס לכושר? אין כמו אימון אירובי כדי להתחיל להיכנס לכושר ואנו מציעים את תוכניות האימון החוגים המתקדמים ביותר, המועברים על ידי מדריכים מוסמכים ומקצועיים בחללי אימון ממוזגים ומצוידים כהלכה, שייתנו לכם את כל הכלים להצליח, להתאמן וליהנות בחברת מתאמנים נוספים!

5 views0 comments

Recent Posts

See All