1454305508245668
 

איך לבחור את סוג הספורט הכי מתאים לנו?

רוצים לבחור את הספורט הכי מדויק עבורכם? חשבו מה המטרה שלכם, מה תוצאות שאתם רוצים להשיג וכמה אתם מוכנים להשקיע בשביל שזה. האם אתם רק רוצים לרזות למשל? האם חיטוב הגוף היא המטרה הסופית שלכם? בא לכם פשוט להזיז את עצמכם וליהנות בחברת מתאמנים אחרים? לרשת הכושר " פיטנס מינץ' " יש את כל הפתרונות עבורכם!

אנחנו מזמינים אתכם להגיע לשיעור ניסיון באחת מתוכניות האימון והחוגים שלנו המותאמים לכל מטרה: חיטוב, כושר, ספינינג, אירובי, זומבה, פילאטיס, יוגה ועוד ענפי ספורט מיוחדים בסטודיו פיטנס מינץ' בחריש וראשון לציון!


כל שיטות האימון תחת קורת גג אחת – " פיטנס מינץ' "


אנחנו מציעים מתקן אימונים חדיש ומצויד ברמה הגבוהה ביותר, חוגים החל מהגיל הרך, חוגי ילדים, נוער, אימונים לנשים בלבד וגברים בלבד וגם אימונים מעורבים! אז במה אתם בוחרים?

בסטודיו פיטנס מינץ' תמצאו את כל החוגים הטרנדיים ביותר, המדריכים המנוסים ביותר ואת ה-וויבּ המתאים ביותר לאימון כושר אינטנסיבי ואפקטיבי להשגת תוצאות בשטח!


מי שרוצה לעבוד בעוצמות גבוהות יותר מוזמן ליהנות גם ממועדון הקרוספיט שלנו ובקיצור יש לכם את כל האפשרויות, לכל רמת אימון, מתחילים ומתקדמים ואת הקרקע הטובה ביותר (תרתי משמע... מזרונים וכו'... : ) כדי לפתח את הגוף שלכם, לשמור על אורח חיים בריא ולהיכנס לשגרת אימונים בריאה ומעצימה לבד או בקבוצה, לפי בחירתכם, אז למה אתם מחכים! מוזמנים להתקשר או להשאיר פרטים ונשמח לחזור אליכם בהקדם!

3 views0 comments

Recent Posts

See All